آموزش تصویری نصب همزمان چند تلگرام در کامپیوتر و ویندوز

آموزش تصویری نصب همزمان چند تلگرام در کامپیوتر و ویندوز 150 150 بایت گستر

آموزش تصویری نصب همزمان چند اکانت در کامپیوتر و ویندوز

تلگرام امروزه مسنجر شماره یک ایرانی ها به شمار می رود !و برخی از افراد علاوه بر گوشی روی ویندوز نیز از تلگرام استفاده می کنند. در نسخه اندروید شما به آسانی با نصب ابزارهای ثانویه می توانید چندین اکانت داشته باشید ، اما در نسخه ویندوز دست شما انقدر باز نیست که بتوانید در کنار تلگرام اصلی از نرم افزاری دیگر استفاده کنید در این پست برای شما آموزش داشتن چندین تلگرام تا سه اکانت را روی ویندوز آموزش می دهیم !

آموزش تصویری نصب همزمان چند تلگرام در کامپیوتر و ویندوز

بی شک راه های زیادی برای نصب چندین تلگرام روی ویندوز وجود دارد که ما در این اموزش به ساده ترین روش ها تا نصب همزمان ۳ اکانت اشاره داریم که به صورتی بسیار ساده قادر خواهید بود تا چندین شماره همزمان روی ویندوز داشته باشید و مدیریت کنید !

پیش نیازهای این آموزش که باید بدانید :

باید جدیدترین نسخه برنامه برای کامپیوتر را داشته باشید ( هم نسخه نصبی و هم پرتابل را دانلود کنید )

[ دانلود تلگرام برای کامپیوتر ویندوز ]

[دانلود تلگرام برای کامپیوتر ویندوز نسخه Portable]

روش های فعال سازی :

  ۱ –روش اول ( برای شماره اول شما ) شما توسط شماره اصلی خودتان نسخه نصبی را دانلود کنید و  ان را روی کامپیوتر خود نصب کنید.

۲ – روش دوم ( برای شماره دوم ) شما این بار نیز نسخه پرتابل را دانلود کنید و شماره دوم خود را با نسخه پرتابل فعال کنید ! ( دقیقا مانند نسخه نصبی فعال می شود)

۳ – روش سوم ( برای شماره سوم ) : با استفاده از نسخه وب تلگرام شما به راحتی می توانید شماره سوم خود را نیز اضافه کرده و با توجه به دو روش قبلی تا سه شماره می توانید فعال کنید ! در ادامه اموزش کار با نسخه وب تلگرام را شرح خواهیم داد برای ورود به نسخه وب + اینجا + کلیک کنید وارد صفحه زیر خواهید شد که در قسمت Country روی Iran تنتظیم کنید و در قسمت Phone number شماره خودتان را بدون ۰ اول وارد کنید و سپس روی Next کلیک کنید!

آموزش تصویری نصب همزمان چند تلگرام در کامپیوتر و ویندوز

سپس کدی که برنامه براتون ارسال می کنه در بخش Enter your code وارد کرده و روی Next کلیک کنید ! این سومین شماره هستش که می تونید معرفی کنید !

آموزش تصویری نصب همزمان چند تلگرام در کامپیوتر و ویندوز

روش های دیگر داشتن تلگرام روی ویندوز با شماره های دیگر :

  • توسط افزونه  گوگل کروم : با این افزونه روی کروئم خود می توانید به راحتی یک تلگرام دیگر با شماره دیگر فعال کنید ، البته نباید نسخه وب فعال باشد و گرنه با همان افزونه سینک می شود ! برای دانلود افزونه گوگل کروم + اینجا +  کلیک کنید !
  • توسط شبیه ساز های اندروید نظیر بلو استکس یا Memu می توانید به راحتی نسخه اندروید این برنامه را روی ویندوز خود داشته باشید !

نام شما (الزامی)

نام خانوادگی(الزامی)

ایمیل

تلفن (الزامی)

موضوع

نوع پکیج