چگونه تماس های ورودی تلگرام را مسدود کنیم

چگونه تماس های ورودی تلگرام را مسدود کنیم 150 150 بایت گستر

چگونه تماس های ورودی تلگرام را مسدود کنیم

تماس های ورودی تلگرام

همانطور که خبر دارید قابلیت تماس صوتی تلگرام برای کاربران ایرانی فعال شده است و از این پس می توانید از طریق این برنامه تماس صوتی داشته باشید. در این مطلب قصد داریم یکسری نکات را به شما بگوییم تا بتوانید بهتر این سرویس را بشناسید و تجربه کاربری خودتان را بهبود ببخشید.

برای اینکه بتوانید تماس صوتی داشته باشید باید تلگرام خود را به آخرین نسخه آن آپدیت کنید که در حال حاضر نسخه ۳٫۱۸٫۱ آخرین آپدیت می باشد.

غیرفعال کردن تماس های ورودی تلگرام :

برای اینکه بتوانید تماس های صوتی را در تلگرام تحت کنترل داشته باشید یا اگر احساس می کنید این ویژگی ممکن است برای شما مزاحمتی ایجاد کند می توانید آن را به طور کامل غیر فعال کنید یا اینکه محدودیتی برای آن قرار دهید.

۱-برای این کار به بخش setting تلگرام مراجعه کنید و گزینه Privacy and Security را لمس کنید.

تماس های ورودی تلگرام

۲-سپس به بخش Calls بروید.

تماس های ورودی تلگرام

۳-در این بخش سه گزینه در پیش روی شما قرار دارد:

اگر گزینه هر کسی را انتخاب کنید تمام افراد می توانند با شما تماس بگیرند.

اگر روی مخاطبین من قرار دهید تنها کسانی در لیست مخاطبین شما قرار دارند می توانن به شما زنگ بزنند.

اگر بر روی هیچ کس بگذارید هیچ کس نمی تواند به شما زنگ بزند.

تماس های ورودی تلگرام

در هر صورت اگر قابلیت تماس خود را قطع کنید هنوز می توانید به دیگران زنگ بزنید و اختلالی در این کار وجود ندارد اما اگر کسی به شما زنگ بزند با خطای Dosent Accept Call روبرو می گردد.

در ادامه مطلب چند قابلیت دیگر تماس صوتی را به شما معرفی می کنیم :

امنیت تماس های ورودی تلگرام :

تماس های ورودی تلگرام

همان طور که قبلا در سایت درباره سکرت چت تلگرام صحبت کرده بودیم به این نکته اشاره نمودیم که تلگرام  از قابلیت رمزگذاری END-TO-END استفاده می کند، اکنون تلگرام این ویژگی را در تماس های صوتی خود قرار داده است . این کار به این معنی است که حتی خود سازندگان برنامه هم نمی توانن مکاله های شما رو شنود کنند.تلگرام این امنیت را از طریق کدگذاری پیشرفته و نمایش ۴ اموجی برقرار می کند. در صورتی که می خواهید از امنیت تماس خود مطمئن شوید و اطمینان حاصل  کنید که مکالمه شما شنود نمی شود کافی است به چهار اموجی که در تماس مشخص است دقت کنید این چهار اموجی باید در مقصد و مبداء یکسان باشد و هر دو طرف مکالمه همین چهار اموجی را ببینند.

دیتای مصرفی تماس های ورودی تلگرام :

تماس های ورودی تلگرام

کیفیت مکالمه شما بستگی به قدرت اینترنت شما دارد اگر اینترنت شما قوی باشد کیفیت مکالمه بهتری دارید و اگر سرعت اینترنت شما کم باشد به طبع کیفیت تماس کمتری را تجربه می کنید. اگر به تصویر بالا دقت کنید بنده ۲۰ دقیقه در حال مکالمه بودم که ۳۰۷ مگابایت دیتا مصرف شد و ۳٫۶ مگابایت دیتا دریافت کردم در مجموع تماس از طریق تلگرام کاملا به صرفه می باشدبا این حال اگر باز دوست دارید در حجم مصرفی خود صرفه جویی کنید کافی است به بخش تنظیمات تلگرام و بخش Data and Storage Settings، گزینه‌ی Use Less Data را فعال کنید این کار باعث می شود که کیفیت صدای تماس به میزان کمی کاهش پیدا کند تا از این طریق حجم مصرفی کمتر گردد.

در ادامه می توانید به مراجعه به گوگل پلی و استور IOS آخرین ورژن برنامه تلگرام را برای گوشی های خودتان دریافت کنید.


[dropshadowbox align=”center” effect=”raised” width=”auto” height=”” background_color=”#ffffff” border_width=”1″ border_color=”#000000″ ]
[/dropshadowbox]

 

 

نام شما (الزامی)

نام خانوادگی(الزامی)

ایمیل

تلفن (الزامی)

موضوع

نوع پکیج